Күні: 20.02.17 ж
Сыныбы: 7 сынып
Сабақтың тақырыбы: XIV-XV ғғ қазақ халқының халық болып қалыптасу үрдісі және мәдениеті
Сабақтың мақсаты: XIV-XV ғғ халқымыздың мәдени жағдайымен, рухани,
материалдық мұраларды қайталау арқылы білімдерін ұштау
Сабақтың түрі: жаңа әдіс-тәсілдерді пайдалана отырып, өткен тақырыпты қорыту
Сабақтың әдісі: Диалогқа түсу, «Апта күндері», РАФТ, «Илюстрациялық баяндама», «Қонаққа бару күні» , «Архитектура әлемінде», «Адамдар күнделікті өмірде»
Сабақтың көрнекілігі: Қазақстан картасы, үлестірме қағаздар, презинтация
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру
Сынып оқушыларына сәттілік тілей отырып, түрлі түсті тастар тарату
ІІ. Үй тапсырмасын сұрау
Апта күндері:
Сабақтың басталуына жол ашу
“АДАСҚАН СӨЗДЕРДІ ОРНЫНА ҚОЙ”
МӘДЕНИЕТ САЯСАТ ЭКОНОМИКА
БИЛІК,БАСПАХАНА,НАРЫҚ,МҰРАЖАЙ, ЕСКЕРКІШ, ДЕМОКРАТИЯ, ВАЛЮТА, ҚАРЖЫ
\сынып оқушылары карточкалық кестемен жұмыс жасайды, жұлдызша алған оқушылар оқиды, 2 оқушы\
МӘДЕНИЕТ |
САЯСАТ |
ЭКОНОМИКА
|
Баспахана |
Билік |
Нарық |
Мұражай |
Демократия |
Валюта |
Ескеркіш |
|
Қаржы |
“Қайталау –оқу айнасы”
\еркін адамдар\
киіз үй, Қожа Ахмет Иасауи кесенесі, Бекет ата мешіті, Бәйтерек монументі\
РАФТ- Мен қазақпын \Қызыл түсті тасты алған оқушылар оқиды, 3 оқушы\
“Қонаққа бару күні”
Күнтас Жансұлу мен Тулемисова Дильназдың дайындаған презинтациялары тыңдалады
“Илюстрациялық баяндама”
Жұптық жұмыс, көк тасты алған оқушылар жасаған жұмыстарын таныстырады
“Топтастыру” \дін,киіз үй,салт-сана, той, мереке ,домбыра, қобыз, жүкаяқ, текемет, өнер,әдебиет, архитектура\
Рухани мәдениет Материалдық мәдениет
“Архитектура әлемінде”
\Сынып оқушыларынан кесенелер туралы не білетіндерін қысқаша сұрау, картамен жұмыс жасау\
Арыстан баб
Қожа Ахмет Иасауи
Көк кесене
Алаша хан кесенесі
Рабиға бегім сұлтан кесенесі
“Адамдар күнделікті өмірде”
Апта бойы бірге болғандарыңызға рахмет! Жақсы демалыс тілеймін.
Посмотреть новость на сайте учреждения